1397/10/18
سرپرست جديد معاونت مالي و پشتيباني شركت توزيع برق استان سمنان معرفي شد

سرپرست جديد معاونت مالي و پشتيباني شركت توزيع برق استان سمنان معرفي شد

در نشست شوراي معاونين و مديران شركت توزيع نيروي برق استان سمنان ، سرپرست جديد معاونت مالي و پشتيباني اين شركت معرفي شد .

مديرعامل شركت توزيع برق استان در اين نشست، خدمت رساني شايسته به مردم را يكي از وظايف ذاتي و ماموريت مهم اين شركت برشمرد و گفت : مسئوليتي كه به افراد محوّل مي شود ، يك توفيق الهي است و مي بايد ضمن تكريم مردم و همكاران ، در انجام مطلوب وظايف محوّله اهتمام نموده و در جهت جلب رضايت خداوند متعال و مردم خدمت رساني نمائيم .

سيدمحمد موسوي زاده از تلاش و زحمات ارزشمند همكاران شركت در همكاري و تامين برق مستمر و مطمئن در زمان سفر كاروان تدبير و اميد به استان قدرداني كرد و بيان داشت : درخواست هاي مردمي كه از طريق سامانه سامد به اين شركت واصل شده، بـررسي به هنگـام گرديده و پاسخگويي شده اند و در صورتي كه به صورت موردي تقاضايي ارائه مي گردد ، كليه واحدها با هماهنگي دفتر بازرسي و رسيدگي به شكايات شركت ، نتيجه را سريعاً اعلام نمايند.

وي به ورود موج سرما در فصل زمستان اشاره كرد و افزود : به دليل برودت هوا ، امكان بهره گيري برخي از مشتركان از بخش گرمايش اسپيلت ها وجود داشته و كليه واحدهاي اجرايي سطح شركت آمادگي لازم را براي موارد غير مترقبه از جمله يخبندان و استمرار خدمات دهي به مشتركان داشته باشند.

مديرعامـل شركت توزيع برق استان با ابراز اين كه توجه و تمركز به آموزش در راستاي نهادينه كردن فرهنگ ايمني ، زمينه ساز كاهش حوادث كاري است اظهار داشت : آموزش كاركنان، يكي از نكات كليدي است و با تغيير پست هاي سازماني يا بازنشستگي همكاران ، اجراي دوره هاي آموزشي نظام مند و سيستمي براي كاركنان جديد يك ضرورت محسوب مي گردد.

وي با عنوان اين كه شركت توزيع برق استان براي دهمين سال متوالي موفق به كسب رتبه "تقدير ويژه" در عرصه فرهنگ نوراني نماز در بين دستگاه هاي اجرايي شده تصريح كرد : زيباترين نوع نيايش ، نماز است و با برپايي نماز جماعت جلوه زيبائي از نيايش الهي مي باشد و جملگي ما با حضور در اين فريضه نوراني، مي بايست براي ارتقاي سطح معنوي و خدمت رساني شايسته به مردم مشاركت داشته باشيم.

گفتني است : در اين نشست و در آئيني ، از محمد حسين نجم الدين كه در طي سنوات خدمت در صنعت برق استان به ويژه مسئوليت هاي معاونت مالي و پشتيباني ، سرپرست دفتر منابع انساني و عضو اصلي هيات مديره شركت توزيع برق استان سمنان تلاش و زحمات ارزشمندي داشته اند، با اعطاي حكم بازنشستگي از نامبرده قدرداني به عمل آمده و حميد نظري به عنوان سرپرست جديد معاونت مالي و پشتيباني اين شركت معرفي شد.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/10/18
تعداد بازدید:
89
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار
Powered by DorsaPortal