1398/01/25
جشنواره نظام پيشنهادها و نوآوري در شركت توزيع برق استان سمنان

براي هشتمين سال متوالي به اجرا درآمد؛

جشنواره نظام پيشنهادها و نوآوري در شركت توزيع برق استان سمنان

جشنواره نظام پيشنهادها و نوآوري شركت توزيع برق استان سمنان، براي هشتمين سال متوالي برگزار شد .

مديرعامل شركت توزيع برق استان در اين جشنواره گفت: مشاركت جملگي كاركنان در زمينه ارائه پيشنهاد به مثابه ي عبور به سمت سازمان يادگيرنده است.

سيدمحمد موسوي زاده بيان داشت : يادگيري را بايد در سازمان همچون يك موجود يادگيرنده در نظر بگيريم كه از تجربيات آن مي آموزد و به اين آموزه ها و بانك اطلاعات رجوع مي كند و تصميم گيري نيز بر اساس حافظه انجام مي شود .

وي با اشاره به اين كه نظام پيشنهادها مي تواند كمك و مقدمه اي براي سازمان يادگيرنده باشد اظهار داشت : نظام پيشنهاددهي موجب ارتقا گرديده و كارايي سازمان را افزايش مي دهد و در نهايت منجر به رضايت مردم مي شود .

وي با عنوان اين كه در سال گذشته 899 پيشنهاد در كميته هاي تخصصي هفت گانه اين شركت بررسي و كارشناسي گرديده افزود : با مقايسه تعداد پيشنهادهاي ارائه شده براي سالهاي 96 و 97 ، حدود 17 درصد رشد حاصل گرديده است.

يادآور مي شود : در اين مراسم از راحله قنبريان مدير دفتر حقوقي و مهدي پاك طينت مدير توزيع برق شهرستان سرخه به عنوان واحد برتر نرخ مشاركت پيشنهادها در حوزه ستادي و واحدهاي  اجرايي ، "حسين حافظي ؛ مدير برتر در زمينه نرخ رشد تعداد پيشنهاد به نسبت سال 96"، "سيدمحمد حسيني نژاد ؛ كارگروه برتر نظام پيشنهادها "، علي اصغر دهنوئي؛ پيشنهاد دهنده برتر براي بيشترين پيشنهاد مصوب " و " فرزاد كركه آبادي ؛ به لحاظ بيشترين تعداد پيشنهاد " ، با اعطاي يادمان جشنواره نظام پيشنهادها و نوآوري سال 97، تقدير به عمل آمده و از همكاراني كه پيشنهادهاي آن پذيرفته و مصوب گرديده نيز تجليل شدند.
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1398/01/25
تعداد بازدید:
28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار
Powered by DorsaPortal