1398/03/19
برگزاري دوره آموزشي نقش نماز در زندگي در شركت توزيع برق استان سمنان

برگزاري دوره آموزشي نقش  نماز در زندگي در شركت توزيع برق استان سمنان

دوره آموزشي نقش نماز در زندگي، در شركت توزيع نيروي برق استان سمنان به اجرا در آمد.

سرپرست دفتر منابع انساني شركت توزيع برق استان گفت: اين  دوره با حضور 146 نفر از كاركنان و با مجموع 422  نفر ساعت در ماه مبارك رمضان برگزار شده است.

بامداد يغمائي با اشاره به اين كه مدرسين اين دوره آموزشي ، ائمه جماعات اين شركت بوده اند افزود: مطالب ارائه شده از كتاب "چگونه يك نماز خوب بخوانيم" تاليف حجت الاسلام عليرضا پناهيان به انجام رسيده است.

وي اضافه كرد: ضرورت و اهميت نشاط و سرحال بودن در زندگي، عبادت شاكرانه در پيشگاه خداي متعال، چه كنيم كه زندگي با نشاطي داشته باشيم، عبادت تنها راه موثر براي نشاط در زندگي، عبادت منبع بزرگ و موثر تغذيه روح و جان آدمي، همه اشياء و موجودات در عالم ذكر و تسبيح خدا را مي گويند و اگر همه دنيا را داشته باشيم ولي اهل عبادت نباشيم شادي و نشاط سراغ ما نخواهد آمد، از جمله عناوين ارائه شده به حضور شركت كنندگان در اين دوره مي باشد.

وي همچنين اظهارداشت: نماز مايه نشاط اهل بيت ، ستون دين و در راس همه عبادات ، اولين چيزي كه در قيامت مورد محاسبه قرار مي گيرد ، تاكيد فراوان دين در نماز نشانه اهميت ويژه آن است ، اهميت شب قدر، راه نماز خوان كردن بي نمازها ، اهميت دادن نماز خوانها به نماز و صحيح خواندن آن و سبك شمردن نماز و عقوبتهاي دنيوي و اخروي ، از ديگر سرفصل هاي مطرح شده به شمار مي روند.

يغمائي يادآور شد: در طول ماه مبارك رمضان دوره آموزشي سبك زندگي بر مبناي آموزه هاي ديني نيز ويژه همكاران اين شركت به اجرا در آمده است.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1398/03/19
تعداد بازدید:
33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار
Powered by DorsaPortal